Пришкільний табір "Веселка"

Пришкільний табір "Веселка" 2023!

16 червня діти вирушили у захоплюючу подорож у планетарій.  У планетарії нам показали вражаючу презентацію про планети, зірки та інші астрономічні явища. Ми в захваті спостерігали за рухом планет і зірок на великому купольному екрані, а також задавали багато запитань експертам. Цей візит в планетарій вклався в наші знання та розширив наше розуміння про чарівний світ космосу.

15 червня нашому табору дуже пощастило - до нас у школу завітали працівники "Шаленої лабораторії". Вони провели нам цікаві наукові досліди, показали експерименти з реакціями речовин та електричним струмом. Ми захоплено спостерігали за їх виконанням і навіть самі долучилися до проведення окремих етапів. Після цього ми вирішили не зупинятися на досягнутому і вирушили на канатну переправу. З хвилюванням та захопленням ми пройшлися по канатній трасі, насолоджуючись активним відпочинком на природі. Цей день став яскравим і пізнавальним для нас, наповнений науковими відкриттями та активними враженнями.

14 червня учні нашого табору, мали можливість відвідати цікаві бесіди з психології. Ми дізналися багато цікавого про розвиток особистості та міжособистісні взаємини. Потім, відчуваючи драйв пригод, ми взяли участь у піратській вечірці, де відгадували загадки та шукали скарби. А ще, в рамках співпраці з ГО "Аваліст", ми разом з працівниками організації грали в активні ігри, спільно розв'язували завдання та підкріплювали нашу командну співпрацю. Ці заходи принесли нам не тільки користь і нові знання, але й незабутні спогади та дружні стосунки.

13 червня відпочиваючі нашого літнього табору вирішили організувати веселу зустріч і зібратись у боулінг клубі. З радістю прийняли запрошення всі, хто любить активний відпочинок і конкуренцію. Ми провели захоплюючі ігри, підтримуючи один одного і заохочуючи новачків. Це був веселий та незабутній день, який зблизив нас як команду і зарядив позитивною енергією на майбутні події.

12 червня у таборі був Олімпійським днем! Діти брали участь у різноманітних естафетах, розвивали свою спритність та кмітливість!

9 червня діти мали можливість проявити свої здібності та отримати цікаві навички під час гурткової роботи! У цей день діяли такі гуртки: "Спортивні ігри", гурток "Природа навколо нас", "Англійська мова", "Лего", "Орігамі". Також діти взяли участь у майстер-класі з греко-римської боротьби!

8 червня у пришкільному таборі "Веселка" був особливим: "День фінансової грамотності", пригоди онлайн "Save the children", гурток "Ерудит"! Діти отримали море позитивних емоцій!

7 червня у таборі "Веселка" діти почали день з ранкової зарядки, мали можливість переглянути 3Д-мультик та завітати в розважальний центр F.A.Z.A.

Ранок 06 червня у таборі 🌈"Веселка" розпочинався з бадьорої зарядки🏋️🤸🏃. Рухливі та активні дітки готові до нових пригод🪂.

🌸Сьогодні, 05 червня 2023 року пришкільний табір "Веселка" 🌈замайорів яскравими барвами на асфальті. 🎨 Кожен загін позмагався у створенні 🖌️кращого малюнку🖼️ до Дня охорони навколишнього середовища🌻.

Конкурс малюнків на асфальті до дня охорони навколишнього середовища

Гурткова робота

Пришкільний табір "Веселка" 2021!

Пришкільний табір "Веселка" 2019!

Відкриття табірної зміни

Трудова акція "Клумба дружби"

Похід до мотузкового парку "Канатна переправа"

Квест-гра "Я у світі не один, що я знаю про тварин?"

Майстер-клас "Кумедні котики"

Детальніше за посиланням >>>

Пришкільний табір "Веселка" 2018!

Відкриття табірної зміни

Перегляд вистави в музично-драматичному театрі ім. М. Садовського

Відпочинок на свіжому повітрі

Прогулянка міським парком культури та відпочинку

Ігри та спортивні змагання

Інструктаж щодо безпечної поведінки під час літнього відпочинку

Активний відпочинок у мотузковому парку

Виховний захід "Безпечне місто - основне завдання патрульної поліції"

Подорож до Вінницького зоопарку

Похід до музею моделей транспорту

Робота в гуртках

Перегляд 3D мультфільму

Висадження чорнобривців

Екологічна стежина

Конкурс "Золотоволоска табору"

Прогулянка верхом на коні

День індіанця

Пришкільний табір "Веселка" 2017!

"Будьмо знайомі!

"Урочисто і завзято треба зміну відкривати"

"У воді й на суходолі ми веселі і здорові"

GoCamp

У 2016-2017 навчальному році наша школа взяла участь у національному конкурсі "GoCamp".GoCamp - це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська.Метою GoCamp є виховання нового всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття.За допомогою спеціально розробленої програми діти, разом з іноземними волонтерами, перебувають в багатокультурному середовищі, навчаються працювати в команді та критично мислити.У результаті цьогорічного конкурсу наша школа здобула перемогу, і учні мали змогу впродовж кількох днів реалізовувати захоплюючі проекти та завданя, поспілкуватися англійською з іноземними волонтерами та відпочити.

Дитячий центр "ROSHEN"

"Ми веселі, ми бадьорі, наші настрої в мажорі!"

"Ми активні, креативні!"

"Проймемо душу прекрасним"