Інклюзивна освіта

Участь у конкурсі проектів 2016 "Створення кімнати психологічного розвантаження для дітей з особливими потребами"

Для перегляду відео перейдіть за посиланням:https://youtu.be/06yz7B1sW_o

Інклюзивна освіта - перспектива нова.

Хоч різні можливості - рівні права!

Кожна дитина - це цілий світ,

Освіта, повага і рівність для всіх!

Інклюзивна школа - заклад освіти, який забезпечує інклюзивну освіту як систему освітніх послуг, зокрема: адаптує навчальні програми та плани, фізичне середовище, методи та форми навчання, використовує існуючі в громаді ресурси, залучає батьків, співпрацює з фахівцями для надання спеціальних послуг відповідно до різних освітніх потреб дітей, створює позитивний клімат в шкільному середовищі. Не дивлячись на те, що інклюзивні школи забезпечують сприятливі умови для досягнення рівних можливостей і повної участі, для їх ефективної діяльності необхідні спільні зусилля не лише з боку вчителів та персоналу школи, а й ровесників, батьків, членів родин.У нашому навчальному закладі, для дітей з обмеженими фізичними можливостями працює ліфт. Таких у школі троє, а в мікрорайоні сімнадцятеро.