МО вчителів суспільно-гуманітарних наук
4 жовтня 2017 року на базі нашого закладу був проведений  майстер-клас з зарубіжної літератури.
Вчителі зарубіжної літератури Гандурська Жанна Петрівна, Польгуль Лілія Володимирівна ділились досвідом роботи із вчителями області. Слухачі курсів Вінницької Академії неперервної освіти педпрацівників ознайомились із методичними доробками, переглянули відео фрагменти з уроків та позакласних заходів. Вчитель інформатики Заєць Лідія Євгенівна провела психологічний тренінг - ознайомлення із можливостями смарт-класу. Також вчителям області було запропоновано декілька вправ із зарубіжної літератури з використанням ІКТ.

О6.04.2017 вчителі Гандурська Ж.П. , Польгуль Л.В. провели міський фестиваль для вчителів зарубіжної літератури на тему "Формуємо творчу особистість".
Семінар почався з практичної частини в актовій залі. Свої творчі здібності представили учні 6-11 кл. на святі-презентації предмету «Зарубіжна література» для майбутніх п'ятикласників . Теоретична частина семінару проходила в смарт - класі школи. Вчителям міста було запропоновано пройти анкетування «Творчий потенціал сучасного вчителя». На згадку про зустріч учасники семінару виготовили символічний подарунок - оберіг для предмету «Зарубіжна література»

З 05 по 09 грудня 2016 р. в закладі був проведений Всеукраїнський тиждень права.
Упродовж тижня було проведено ряд заходів:
всеукраїнський урок права "Права людини",

правовий турнір "Конвенція ООН про права дитини",

круглий стіл "Світова книга прав дитини";
учні 8-А класу провели костюмований виступ "Права людини в сюжетах казок" з переглядом мультфільму "Конвенція ООН "Про права дитини"(для учнів школи);

в шкільній бібліотеці була організована тематична виставка "Права людини в творах художньої літератури"

15 листопада 2016 року в нашій школі пройшов семінар-тренінг у формі рольової дидактичної гри "Формування майбутнього Європи".

Тренери семінару:

Олександр Неприцький - кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії ВДПУ ім.М. Коцюбинського та

Єлизавета Савчук - голова Громадського об'єднання "Асоціація Євроклубів Вінниччини".

Учасниками семінару були учні 11-х класів, які спробували себе в різних ролях (журналісти,міністри та парламентарі Європарламенту).

З 17 по 21 жовтня у школі проходив тиждень історії.

Учні поринули у світ цікавого «історичного» життя, відчули себе справжніми мандрівниками складними, але захоплюючими стежинами минувшини.

Під час проведення тижня історії відбулася виставка стінгазет «Визначні постаті України»;

проведено інформаційну хвилинку для учнів 4-5 класів «Цікаве про козаків»;

круглий стіл для 10-го класу «Проблеми незалежності на сторінках історії»;

для 7-го класу брейн-ринг «Козацькому роду нема переводу»;

вікторина «Чи знаєш ти історію українського козацтва?» для учнів 8-х класів;

для учнів 5-х класів - вікторина-гра «В моєму серці Україна».

Учительський колектив має надію, що учні ще більше зацікавилися предметом історії, і будуть з новими силами опановувати сходинки історичної науки.