Стоп булінг
В рамках тижня протидії булінгу учнівське самоврядування розробило листівки STOP BULLYING, у яких містилася інформація щодо виникнення подібного явища, трактування його поняття та відповідальності за вчинення протиправних дій. Також були надані поради щодо правил поведінки, які допомагають уникати конфліктів. Члени Ради школи розповсюджували дані листівки між дітьми різних вікових категорій.

Для учнів 4-В класу в рамках тижня протидії булінгу проведено тренінг "Як уникати конфліктів". Діти дізналися, які різновиди конфліктів існують, разом шукали способи їх конструктивного рішення та отримали практичні поради щодо стратегій мирного розв'язання суперечливих ситуацій.

Часом спостерігається надмірне реагування батьків на простий конфлікт чи з'ясування стосунків між учнями, в той час, як ознак цькування в них немає.

Щоб було легше відмежувати булінг від інших ситуацій, ми підготували декілька інформаційних карток, в яких визначено основні відмінності булінгу від конфлікту та інших випадків, які можуть виникати між учасниками освітнього процесу. Давайте разом розберемось, що таке булінг та як його вирізнити з-поміж інших ситуацій.