Вересень 2015

18 вересня на базі закладу "ЗШ I-III ст. №33 ВМР" відбувся обласний семінар-практикум для молодих заступників директорів шкіл з НВР за ініціативи Вінницької Академії неперервної освіти на тему: "Використанння смарт-класу в навчально-виховному процесі".

Гостинно прийняла школа відвідувачів, поділившись новинкою-класом з інтеактивною дошкою, новітніми планшетами. Смарт-клас - новинка, адже школярі виграли Всеукраїнський конкурс "Samsung назустріч знанням 2014", виборовши перше місце та отримавши "cмарт-клас" Samsung - унікальне обладнання, яке дозволяє значно підвищити рівень взаємодії між учителями й учнями під час навчального процесу.

Перші кроки зроблено, а попереду - цікава й  незвідана дорога до успіху. Невеликим досвідом роботи поділилися вчителі інформатики та математики закладу: Заєць Лідія Євгенівна та Бушинська Валентина Петрівна.

Як бачимо, нічого неможливого в цьому світі немає, головне - прагнути й хотіти. Президент компанії Samsung пан Джей Сул Ю наголосив, що компанія й надалі прагне надихати світ і стврювати краще майбутнє.

Бажаємо успіху всім, хто йде дорогою в майбутнє!!!