Виховна робота 2014-15 н.р

"16 днів без насильства"

(для перегляду натиснути)

Акція

На початку навчального року проведено акцію по збору коштів на підтримку солдатів із зони АТО. Перед 1 вересня класні керівники запропонували дітям на заміну квітів, які зазвичай несуть учні вчителям на перший дзвоник, здати кошти, що будуть передані бійцям зони АТО.

Волонтерами були призначені учні 11-А класу - Полинчук Віктор, Гук Анна та Забур'янова Вікторія. Волонтери зайшли до кожного класу для того, щоб надати можливість всім бажаючим вкинути кошти до спеціальної скриньки.

Скринька була відкрита у присутності голови батьківського комітету (матері учениці 9-Б класу Афанасьєвої Олександри). Кошти, зібрані учнями закладу передані на потреби пораненим бійцям із зони АТО, які перебувають на лікуванні у Вінницькому воєнному госпіталі.

Волонтери - учні 11-А кл.

Проходження акції

Зустріч учнів 1-х класів із представником ДАІ

10 вересня 2014 р.

1-А та 1-Б класи

Зустріч учнів 2-4-х класів із представником ДАІ

18 вересня

Лекція представника ДАІ

Загальношкільні збори

18 вересня відбулися загальношкільні збори, на які були запрошені представники від 7-11 класів. Під час зборів учні школи мали змогу ознайомитися зі змінами у складі учнівського самоврядування та з планом роботи ради школи на І півріччя.

Представники учнівського самоврядування (оновлений склад)

Загальношкільні збори

Заходи присвячені Всесвітньому дню миру (21.09)

Флеш-моб "Голуб миру"

17 вересня

Голуб миру

Урок мужності для старшокласників

19 вересня

Перегляд відео про героя України, вінничанина Костянтина Могилка, який віддав своє життя, захищаючи нашу державу.

Виховний захід для учнів 9-11 кл.

Виховні години на тему "Мир - понад усе"

Класними керівниками були проведені тематичні уроки та виховні години, під час яких пропагандувалися мир і толерантність.

Пам'ятка солдатові

Класним керівником 11-А до класу були запрошені волонтери, які принесли учням для заповнення пам'ятки солдатам. Брошури, заповнені школярами, волонтери передають тим групам солдатів, які відправляються захищати кордони України.

Пам'ятка солдатові від 11-А