Січень 2016

Мигун Павло Петрович працював у нашій школі вчителем біології та  обслуговуючої праці, пізніше був керівником гуртка  на Вінницькій станції юних натуралістів.  В січні 2015 року  мобілізований до ЗСУ. На передовій з квітня 2015 року, командир БМП 5 роти 2 батальйону 72 бригади.

Павло Петрович за мужність уже нагороджений медаллю «ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ» . Весь колектив та учні пишаються славним нашим учителем-воїном та його побратимами і з нетерпінням очікують зустрічі з ним у стінах рідного навчального закладу.

Учні та колеги школи привітали славних захисників України з Новим роком та Різдвом Христовим. 18 грудня напередодні свята  св.Миколая, у школі був проведений благодійний ярмарок, на зібрані кошти  придбали смаколики та відправили  їх воїнам 72 бригади . Разом із гостинцями наші славні захисники отримали листівки-привітання з теплими словами подяки, а також різдвяні обереги та дитячі поробки.