Школа молодого вчителя

2022-2023 навчальний рік

З метою сприяння адаптації молодих спеціалістів у педагогічному колективі, розвитку їх професійних якостей, формуванню у молодих педагогів високих професійних ідеалів, навиків освітньої діяльності, потреб в постійному саморозвитку і самовдосконаленні 15.05.2022 було проведено перше засідання «Школи молодого вчителя».
   На зустрічі розглянуто алгоритм роботи Школи у 2022-2023 н.р., надано поради, щодо уникнення типових помилок під час перших років роботи. Особливу зацікавленість викликали виступи вчителя інформатики Фастової А.А., яка провела майстер-клас по роботі у Google Classroom, надала детальні відповіді на запитання молодих колег та вчителя-початківця Шаталова Р.М., яким було представлено путівник зі створення критерій оцінювання за допомогою цього електронного освітнього ресурсу.

2020-2021 н.р.

Школа педагогічної майстерності "Діалог" для молодих вчителів

05.11.2020 р. відбулося чергове засідання Школи молодого вчителя "Діалог". Цікаво і плідно працювали молоді педагоги разом зі своїми наставниками.

Детальніше за посиланям>>>

Літвін Олена Борисівна
Бритюк Олена Василівна
Скрипник Олена Леонідівна

4 грудня 2018 року на базі закладу проведено семінар для молодих та новопризначених педагогічних працівників закладів освіти міста. Серед запрошених були: завідуюча КУ "ММК" Москальчук Н.І., методист - Дрозд Т.М.Тема семінару: "Філософія сучасної освіти: професійні стандарти вчителів Нової української школи". У підготовці та проведенні семінару брали участь вчителі-представники ШМУ закладу.