Виховна робота 2018-2019
Вітаємо призерів гри "Що? Де? Коли?" серед шкільнимх команд Вінниці

Шкільний конкурс "Міс Осінь 2018"

19 жовтня відбувся конкурс "Міс Осінь". Учасницями стали дівчата 5-6-х класів. Конкурсантки демонстували свої таланти, вміння креативно мислити, творити власними руками справжні шедеври, а також свої інтелектуальні здібності.Перемогу здобула учениця 5-В класу Богач Вероніка.

4 жовтня відзначався Всесвітній день гуманного ставлення до тварин. Учні школи мали змогу принести своїх домашніх улюбленців. Виставка відбулася у вестибюлі закладу. Під час уроків тваринки знаходилися у класних кімнатах поряд зі своїми господарями. Від спілкування з братами нашими меншими у цей день діти отримали масу задоволення!

Вибори президента школи

28 вересня відбулися вибори президента школи.Свої кандидатури висунули четверо учнів з 8-9-х класів. Перемогу отримала Чернійчук Марина з 8-А. Вітаємо нового президента!

"За нове життя"

28 вересня заклад долучився до міської акції за ініціативи ГО "За нове життя". В зону ООС (АТО) було передано гостинці від учнів школи: печиво, чай, горіхи, мед, яблука та інші смаколики.

Благодійна акція "П'ять картоплин"

Заклад долучився до благодійної акції "5 картоплин". 24 вересня школа передала до Товариства Червоного Хреста більше 10 мішків картоплі, а також моркву, буряки, цибулю та інші овочі, які принесли учні до школи. Дякуємо кожній дитині, яка не залишившись байдужою, прийняла участь у акції!

1 вересня - день знань

1 вересня - це завжди свято. Свято для батьків, діти яких вперше йдуть для школи, свято для учнів, які після літнього відпочинку повертаються у стіни рідної школи, свято для самих вчителів, для яких цей день знаменує початок нового навчального року, нових, можливо, труднощів, але й нових радощів.

Яскравим, веселим, насиченим подіями і незабутнім - ось яким було свято 1 вересня. Сподіваємося, що і весь навчальний рік буде не менше вдалим!