Педчитання
      4 січня 2023 року у закладі відбулися педагогічні читання за темою «Сучасні аспекти впровадження педагогічної спадщини Григорія Сковороди в роботу закладів освіти». Григорій Савович уособлював найкращі якості нашого народу: незалежність духу, волелюбство, мудрість, подвижництво; був сам патріотом, прищеплював і виховував у своїх учнів почуття любові до батьківщини. Його погляди, ідеї, думки є актуальними і сьогодні. Під час педагогічних читань були висвітлені питання філософських та педагогічних поглядів Григорія Сковороди. Детальніше>>>
 

 
 
 
 
 

      Сьогодні пріоритетом розвитку освіти в Україні є застосування сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, що забезпечують подальше вдосконалення навчально-виховного процесу, підготовку молоді до життєдіяльності в інформаційному суспільстві. З метою ознайомлення з інформаційними ресурсами та можливістю їх подальшого застосування були проведені 04.01.2022 року педагогічні читання на тему «Бібліотека - інформаційний центр сучасності» на базі обласної наукової універсальної бібліотеки імені К.А.Тімірязєва. Детальніше>>>
 

 
&nsp;
 
 
 
     Якість навчально-виховного процесу навчального закладу, його результати певною мірою залежать від педагога, його теоретичної підготовки, педагогічної та методичної майстерності.
       З метою поліпшення фахової підготовки педагогічних кадрів 22 жовтня 2020 року відбулись педагогічні читання «Самоосвіта як складова частина методичної роботи», на платформі Google Meet онлайн. Детальніше>>>
 
 
 

 

 
 
Педагогічний колектив КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 33 ВМР» вирішив провести педагогічні читання на тему «Педагогічна діяльність М.І Пирогова» в музеї-садибі М.І.Пирогова. Хотілося відчути атмосферу, ауру великого лікаря та педагога, прогресивні ідеї якого випереджали свій час.
 
 
 

... Ще довго бентежили наші думки, помисли читання проведенні в музеї-садибі М.І.Пирогова. Згадували, обговорювали, а саме головне відчули гордість, що така геніальна людина останні роки свого життя провела на Україні, а саме у місті Вінниця. Бажаємо вінничанам частіше відвідувати садибу, щоб відчути спокій, зарядитися позитивними думками, або просто відпочити.

 
 
Щорічні педагогічні читання освітяни вирішили провести 12 лютого 2019 року в Центральній  бібліотеці для дітей та юнацтва, водночас ознайомитись з роботою власне бібліотеки. З метою вивчення історії, літератури та краєзнавства Вінниччини методичним кабінетом Департаменту освіти була запропонована для педагогічних читань тема «Володимир Свідзінський: історія відсутності та повернення».
Володимир Свідзінський - наш земляк, поет, літературознавець, економіст, перекладач, дослідник, один з найяскравіших і найтрагічніших геніїв ХХ століття.
Корисна співпраця школи та бібліотеки вкотре підтвердила важливість подібної роботи, особливо зараз, в сучасних умовах. Хочеться відзначити і той факт, що педагоги, відвідавши бібліотеку, намітили плани майбутніх конкретних заходів із залученням працівників культури.
 

 
 
 
 
 
 
 
 29 січня 2018 року відбулись педчитання на тему "Педагогічний та творчий шлях Василя Сухомлинського. Подорож сторінками книги "Сто порад учителеві". Вчителі ознайомились з деякими порадами Василя Сухомлинського стосовно здоров'я вчителя, специфіки педагогічної майстерності та співпраці педагогів з батьками. Ці поради є актуальними і сьогодні.

 
 
10.04.2017 року пройшли педагогічні читання на тему "Педагогічний та творчий шлях О.А.Захаренко", в якому прийняли участь не тільки вчителі школи але і учні 4А та 6Б класу. Захід підготувала творча група у складі: Скиба В.А., Гандурська Ж.П., Павловська О.А., Лук'янченко Т.Ю.