Педчитання
  Щорічні педагогічні читання освітяни вирішили провести 12 лютого 2019 року в Центральній  бібліотеці для дітей та юнацтва, водночас ознайомитись з роботою власне бібліотеки. З метою вивчення історії, літератури та краєзнавства Вінниччини методичним кабінетом Департаменту освіти була запропонована для педагогічних читань тема «Володимир Свідзінський: історія відсутності та повернення».
Володимир Свідзінський - наш земляк, поет, літературознавець, економіст, перекладач, дослідник, один з найяскравіших і найтрагічніших геніїв ХХ століття.
Корисна співпраця школи та бібліотеки вкотре підтвердила важливість подібної роботи, особливо зараз, в сучасних умовах. Хочеться відзначити і той факт, що педагоги, відвідавши бібліотеку, намітили плани майбутніх конкретних заходів із залученням працівників культури.

29 січня 2018 року відбулись педчитання на тему "Педагогічний та творчий шлях Василя Сухомлинського. Подорож сторінками книги "Сто порад учителеві". Вчителі ознайомились з деякими порадами Василя Сухомлинського стосовно здоров'я вчителя, специфіки педагогічної майстерності та співпраці педагогів з батьками. Ці поради є актуальними і сьогодні.

10.04.2017 року пройшли педагогічні читання на тему "Педагогічний та творчий шлях О.А.Захаренко", в якому прийняли участь не тільки вчителі школи але і учні 4А та 6Б класу. Захід підготувала творча група у складі: Скиба В.А., Гандурська Ж.П., Павловська О.А., Лук'янченко Т.Ю.