МО вчителів естетичного циклу

2022-2023 навчальний рік

2020-2021 навчальний рік

З 14.12.20 по 18.12.20 у закладі проходить тиждень естетичного виховання. План заходів можна переглянути ...

13.11.2019 року у нашому закладі відбувся міський семінар вчителів музичного мистецтва.
Тема семінару:"Творчий учитель - талановиті учні".

У підготовці та проведенні заходу брали участь вчителі закладу: Семенова К.С., Куцак Л.В., Ляміна Л.Е.

Серед запрошених були:

Лауреат міжнародного конкурсу народний ансамбль "Ровесник" технологічно-промисловогог коледжу Аграрного національного університету;

доктор психологічних наук, професор кафедри психології Донецького національного університету ім. В. Стуса О.М.Шпортун.

Була представлена робота у таких напрямках:

- використаня інтерактивних прийомів на уроках музичного мистецтва;

- інклюзивна освіта на уроках музичного мистецтва;

- позакласна робота у закладі;

- вокально-хорова робота з учасниками семінару.

23 листопада 2017 року проведено творчий вечір "З Україною в серці" учителя музичного мистецтва, композитора, педагога, відмінника народної освіти К.С.Семенової. Звучали власні твори Клавдії Семенівни.

15 березня 2017 року на базі нашого закладу був проведений Майстер-клас "Вироби з деревини" для вчителів трудового навчання міста.
Вчиелі кафедри естетичного циклу підготували виставку дитячих робіт. Захід проводила досвідчений учитель Іващенко Світлана Андріївна.

З 16.01 по 20.01 2017 року в школі проходив тиждень естетичного виховання, під час якого учні різних класів проявили свої музичні, акторські, трудові навички.
Вчителі провели різноманітні за тематикою заходи.
У вестибюлі була розміщена виставка стінгазет,представлена учнями 6-х,7-х класів. Учителі трудового навчання Іващенко С.А. й Герасимчук Н.В. презентували виставку творчих робіт учнів 5-7х класів виробів з деревини,бісеру,паперу,фольги, провели пізнавальний конкурс для учнів 9-х класів "Світ професій".

Вчитель музичного мистецтва Куцак Л.В.провела веселу загадкову перерву з учнями 1-х класів, цікавий захід "Щедрику 100 років" для учнів 5-х класів,де діти мали змогу почути історію нашого прославленого "Щедрика" і почути його у різних виконаннях:від класичного до рок-металу.

Вчитель музичного мистецтва Семенова К.С.підготувала цікаве свято з учнями 2-В класу "Святкуємо разом з музикою", де звучали і виконувались колядки і щедрівки.

Вчитель музичного мистецтва Ляміна Л.Е.з учнями 3-х класів провела виховний захід "Розмаїття українських народних інструментів" з загадками, живою музикою на сопілках,піснями,малюнками.