МО класних керівників школи ІІ-ІІІ ст.

5 чудових коротких мультиків, які вчать дітей робити добро

До чого призводять лінощі в навчанні: мультик, який варто показати кожній дитині

Не обрізай дитині крила

Батьки, які не дають молодшим дітям хатніх обов'язків, матимуть проблеми з цим у старшому віці

Цікавинки про школи в різних країнах

Чим зайняти дитину під час карантину

28 жовтня було проведено методичне об'єднання класних керівників 5-11 класів. Заступник директора школи Лідія Заєць та керівник методичного об'єднання класних керівників 5-11 класів Жанна Гандурська провели тренінг для класних керівників «Проєкт. Робота над проєктом».
В роботі тренінгу працювали над формуванням розуміння суті та принципів проєктного підходу; знайомили з різними методами пошуку проєктних ідей та планування, з основами практичної реалізації проєктів.
Тренінг побудований на методах неформальної освіти та навчання через дію. Було використано цілісний підхід у навчанні, згідно з яким презентації чергувалися з практичними завданнями, роботою у малих групах.