Виховна робота 2019 - 2020 навчальний рік
   24 жовтня 2019 року на базі освітнього хабу Вінницького державного педагогічного університету відбувся екологічний форум для учнів та освітян.
     На заході учні та вчителі школи презентували еко перфоманс, метою якого став заклик міського населення до береження екології та пробудження людської свідомості.

18 жовтня учні закладу стали учасниками фестивалю "Смак домашнього тепла".
Хлопці з 8-Б класу доставили до СКВЦ "Блокпосту Підкова" важкі коробки з консервацією, яку у школі збирали спільними зусиллями майже тиждень. Вся зібрана благодійна допомога призначена для української армії. За її доставку у потрібні місця відповідають організатори фестивалю. До речі, вони не забули й про тих, хто взяв участь у даному заході. Всі присутні за бажанням могли пригоститися смачною юшкою та чаєм.

Урок доброти

2 жовтня 2019 заклад долучився до Всесвітньої акції присвяченої Всесвітньому дню тварин, в рамках акції було проведено єдиний урок добра з метою розповісти про гуманне ставлення до братів наших менших.

"Урок доброти" в 11-А класі

У жовтні заклад долучився до міських благодійних акцій по збору гуманітарної допомоги для формування вантажу для військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України та добровольчих батальйонів, які в даний час знаходяться на передовій, а також "П'ять картоплин" по збору овочів для надання адресної допомоги нужденним. 9.10.2019 до Товариства Червоного Хреста були передані сітки з буряками, морквою, цибулею та картоплею, а наступного дня учні школи доставили коробки з чаєм, кавою, солодощами та дитячими малюнками у приміщення КП "Муніципальна поліція".

8 жовтня відбулися вибори президента школи. Результати голосування були оголошені на наступний день у присутності Ради школи та представників учнівської громади 5-11 класів. Пост президента школи у 2019-20н.р. займатиме учениця 10-А класу Штельмах Яна, її заступником буде Сполітак Ангеліна з 9-Б. Вітаємо дівчат з перемогою!

З 18 вересня активно йде передвиборча агітація до виборів президента школи. На даний відповідальний пост подали свої кандидатури п'ятеро претендентів. 26 вересня між ними відбулися дебати. Присутні учні 5-11 класів мали змогу задати кандидатам питання, які їх цікавли.

Заклад долучився до щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Happy Гав для Сірка". Кожен клас взяв участь у зборі корму для тварин. Загальна вага зібраного становить понад 50 кг. Крім того у притулок для собак передано пошиті на уроках праці лежаки.

18 вересня у закладі проходила акція "Обійму безкоштовно"

До Міжнародного дня миру у школі проведено флешмоб "Мирне життя - запорука щастя". Участь у заході взяли учні 8-А, 6-Б, 3-А, 3-В та 4-А класів.

11 вересня у школу завтітали вихованці ОДЮСШ з футболу Блохіна-Бєланова. Спортсмени продемонстрували справжню майстерність у роботі з м‘ячем. Власним прикладом вони зацікавлювати дітей до участі у спортивних гуртках та секціях. Гості на згадку про зустріч подарували закладу футбольні м‘ячі. Дякуємо за співпрацю!

Повторити з дітьми правила дорожнього руху ніколи не буває зайвим. В рамках місячника "Увага! Діти на дорозі!" у 3-А проведено виховний захід, під час якого учні пригадали, хто такі учасники дорожнього руху, на що потрібно звертати увагу водіям та пішоходам на дорозі (дорожні знаки, розмітка тощо) та найголовніше, як правильно поводитися, щоб не потрапити в ДТП.

10 вересня 2019 року представником управління юстиції було проведено просвітницьку роботу в 4-х класа на тему «Права та обов`язки дітей»