Виховна робота 2019 - 2020 навчальний рік
З 18 вересня активно йде передвиборча агітація до виборів президента школи. На даний відповідальний пост подали свої кандидатури п'ятеро претендентів. 26 вересня між ними відбулися дебати. Присутні учні 5-11 класів мали змогу задати кандидатам питання, які їх цікавли.

Заклад долучився до щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Happy Гав для Сірка". Кожен клас взяв участь у зборі корму для тварин. Загальна вага зібраного становить понад 50 кг. Крім того у притулок для собак передано пошиті на уроках праці лежаки.

18 вересня у закладі проходила акція "Обійму безкоштовно"

До Міжнародного дня миру у школі проведено флешмоб "Мирне життя - запорука щастя". Участь у заході взяли учні 8-А, 6-Б, 3-А, 3-В та 4-А класів.

11 вересня у школу завтітали вихованці ОДЮСШ з футболу Блохіна-Бєланова. Спортсмени продемонстрували справжню майстерність у роботі з м‘ячем. Власним прикладом вони зацікавлювати дітей до участі у спортивних гуртках та секціях. Гості на згадку про зустріч подарували закладу футбольні м‘ячі. Дякуємо за співпрацю!

Повторити з дітьми правила дорожнього руху ніколи не буває зайвим. В рамках місячника "Увага! Діти на дорозі!" у 3-А проведено виховний захід, під час якого учні пригадали, хто такі учасники дорожнього руху, на що потрібно звертати увагу водіям та пішоходам на дорозі (дорожні знаки, розмітка тощо) та найголовніше, як правильно поводитися, щоб не потрапити в ДТП.

10 вересня 2019 року представником управління юстиції було проведено просвітницьку роботу в 4-х класа на тему «Права та обов`язки дітей»