Педагогічний колектив

Педколектив школи працює над проблемою "Особистісно-зорієнтований навчально-виховний процес, як шлях до знання потенційних можливостей дітей, прогнозування потреб і моделей розвитку особистості та збереження здоров'я дитини".

Якщо сказати словами Сократа, то 60 вчителів школи намагаються в кожному учні "засвітити сонце". З них:

спеціалістів - 9;

спеціалістів ІІ категорії - 2;

спеціалістів І категорії - 8;

спеціалістів вищої категорії - 34.

Педагогічне звання "старший учитель" мають учителі:  Камінська Н.С., Павлюк О.В., Кравчук П.В., Кіслова В.А., Когут Л.М., Кокіна А.В., Анділахай Ю.Г.

Педагогічне звання "учитель методист" носять такі вчителів школи: Сидоренко Н.А., Анісімова Т.Е., Семенова К.С., Гандурська Ж.П., Польгуль Л.В., Гандурський В.І., Білик В.Д., Пасічник Л.В., Бойко Н.В., Дирдира Г.М., Гречухіна І.О., Нагорна Т.В.

Заповіді вчителів школи
  1. Школа - твій рідний дім. Цінуй дах домівки своєї, навіть якщо вона протікає.
  2. Нехай у вашому домі кричать лише від радості, а зморшки будуть слідами минулих посмішок. Нехай буде сонце! Нехай зникне темрява!
  3. Прикрашають дім не кутки, а - пироги. Але в любому пирозі головне - начинка.
  4. Пироги з поганою або ні з чим - це обман та халтура.
  5. Говори, що знаєш, роби, що вмієш, при цьому пам'ятай, що знати і вміти більше - нікому не зашкодить.
  6. Шкільна справа - це і наука, і художня самодіяльність.
  7. Сьогодні навіть в самодіяльності передусім цінується професіоналізм.
  8. Не відчуваєш любові до дітей - сиди тихо, не супереч.
  9. Право голосу в нас має тільки справжній друг дітей.
  10. Пам'ятай, що адміністрація - друг людини. Копаючи, вона шукає свіжу, живильну криницю.
  11. Не плюй в криницю: колись знадобиться...