Виховна робота 2017-2018

5 травня - день здоров'я. Молодші школярі розважалися на стадіоні біля школи, для середніх та старших класів був організований похід до лісу.  

 

4 травня відбувся ярмарок, присвячений тижню сімейно-родинного виховання, на якому кожен клас продемонстрував свої здібності, таланти, сімейні традиції. Учні провели багато цікавих, різноманітних майстер-класів. Діти отримали велике задоволення, були веселі та щасливі.  

 

 

 

 

Виховний захід для учнів 3-х класів на тему "З чого починаться родина". 

 

До Міжнародного дня танців у школі відбувся танцювальний конкурс для учнів 4-8-х класів. 27 квітня діти продемонстрували власну майстерність у різних стилях. Були народні, східні, сучасні танці.Переможці нагороджувалися грамотами, інші конкурсанти отримали подяки за участь.  

 

 

 

 25 квітня 2018 року в закладі відбувся День Цивільного захисту, якому передував Тиждень безпеки життєдіяльності.

До участі в Дні ЦЗ було залучено викладачів та курсантів Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Протягом Тижня БЖ учні брали участь у різноманітних конкурсах, вистаках, квестах, естафетних змаганнях;

готували презентації та проводили міні-лекторії.

День ЦЗ завершився евакуацією учнів та працівників закладу на шкільний стадіон, де викладачі та курсанти ВПУ ЛДУБЖ продемонстрували роботу аварійно-рятувальної слуби, пожежного автомобіля, а також сучасні спеціальні захисні костюми.

 

 

 

 

 

 

Напередодні Всесвітнього дня здоров'я для дітей 2-5 класів з інформаційним повідомленням про корисні звички виступала учнівська агітбригада.

 

Школа взяла участь у міській благодійній акції.Від кожного класу було передано пасочку для одиноких людей похилого віку. Також діти виготовили привітальні листівки для поздоровлення самотніх бабусь та дідусів з Великодніми святами.  

 

Для учнів 1-8 класів проведені інформаційні п'ятихвилинки "Правила поведінки у школі та поза школою".  

 

 

Для учнів 2-7 класів проведені інформаційні п'ятихвилинки про життя В'ячеслава Чорновола. Діти дізналися, що В. Чорновіл був лідером Народного Руху України, невтомно працював у Верховній Раді, домагався визнання національної символіки, проголошення Декларації про Державний суверенітет, довгоочікуваного Акту Незалежності України, залишався вірним Україні до останніх хвилин свого життя. 

 

 

 

До свята 8 березня старшокласники підготували привітальний концерт для вчителів.

 

6 березня відбувся ярмарок "Матусині гостинці"

  

 

Заклад взяв участь у акції "Щаслива лапа". Діти принесли для котів чимало гостинців. Корм буде передано у притулок для тварин. Вінницькі котики не залишаться голодними!

 

Для 8-х класів проведено дискусії "Палити не в тренді". Учням було запропоновано для перегляду шокуючі відео, де демонструвалися наслідки паління, фото людей з хворобами, які були спричинені цієї згубною звичкою. Також дітям надавалась можливість подискутувати на дану тему. Після того, як зачитувалося спірне питання, діти піднімали таблички "ТАК" або "НІ". Таким чином клас розділявся на тих, хто підтримує тверждення або не погоджується з ним. Даші йшло обговорення. Кожний бажаючий міг висловити власну думку.

 

Виконуючи програму інформаційного марафону "Здоров'я як стиль життя" учні школи роздали батькам пам'ятки "Правила здорового способу життя", "10 правил активного способу життя", "Телебачення і здоров'я дошкільнят" та "Здоров'я дитини з власної родини".

 

Інформаційний марафон "Здоров'я як стиль життя"

 У 7-х класах проведено виховний захід "Здоров'я як стиль життя".

 

 

 Покладання квітів

Разом з президентом школи, Гузєєвою Дар'єю, учні 1-А класу (класний керівник Павловська О.А.) вшанували пам'ять загиблого воїна, учасника АТО, випускника нашого закладу Трохимчука Валерія. До меморіальної дошки було покладено квіти. А на честь Героїв Небесної Сотні діти пов'язали жовті та блакитні стрічки на гіллях одного з деревцят на подвір'ї школи. 

 

 

 

Вітаємо переможців!

В останній навчальний день перед зимовими канікулами школою мандрували Дід Мороз та Снігуронька. Вони вітали усіх з прийдешнім 2018 роком. Нікого не обділили казкові персонажі увагою, зазирнули до кожного класу!

 

 

Протягом грудня для учнів перших класів відбулося свято «Посвяти у першокласники».На святі були присутні бабусі та дідусі. Діти декламували вірші, співали та танцювали. І вчителі, і батьки можуть гордитися першими здобутками дітей.


 

Класні керівники Чуб І.В. (2-А), Манзюк Г.П. (2-Г) та Дзюба Л.В. (4-А) зі своїми учнями підготували та провели свято «Анріївські вечорниці».


 

У закладі проходить виставка учнівських творчих робіт «Зимова феєрія».


15.12. для учнів 9-11 класів відбувся конкурс «Король та Королева балу». Від кожного класу була представлена пара конкурсантів. Після ряду конкурсів було визначено Короля та Королеву балу, якими стали учні 11 А класу: Іщенко Катерина та Габаль Ярослав.

 

 

 

Протягом останніх тижднів листопада усі класи закладу збирали необхідні для воїнів АТО речі. Діти приносили овочі, фрукти, крупи, консервацію, чай, солодощі, засоби гігієни, теплі шкарпетки.Крім того учні малювали малюнки та писали листи солдатам. Продукти та речі сортувалися по категоріях та акуратно складалися в ящики з відповідними табличками, які засвідчували, що допомога надана саме нашою школою. Усе це було передано волонтерам для доставки у Донецьку область.1 грудня у зону АТО вирушив автомобіль, а вже через декілька днів Кучер Олена Валеріївна з благодійної організації прийшла до школи з фото-звітом. Бійці АТО щиро вдячні за допомогу та моральну підтримку. Особливо вони задоволені дитячими малюнками та листами. Їх вони навіть розвішують у приміщеннях, де мешкають.Дякують усім небайдужим учням школи та їх батькам і організатори акції, і адміністрація закладу.Ніхто з нас не має залишатися осторонь, коли у країні не все спокійно!

 

 

 

 

 

До Дня Гідності та свободи класними керівниками 1-11 класів було проведено єдину годину спілкування. А члени учнівського самоврядування підготували цікаву інформацію для учнів 7-А класу.


 До 140 річчя з Дня народження українського композитора М.Д. Леонтовича у закладі було проведено конференцію для учнів 9-11 класів, яку підготувала Семенова К.С. На заході прозвучали твори, композитором яких був М. Леонтович.


 Для учениць 5-6 класів відбувся конкурс «Міс Осінь». Дівчата танцювали, співали, декламували вірші. Кожна з них отримала титул та сувеніри.


 Для юнаків 7-8 класів було проведено конкурс «Містер Осінь». Усі учасники мали можливість позмагатися з силових та інтелектуальних завдань. Учасники отримали титули та подарунки.


За ініціативи президента та учнівського самоврядування, з метою реалізації проекту самоврядування «Let's do it at school», було створено малюнок у стилі анти стрес. Учні отримали велике задоволення від можливості впровадити свій проект у закладі.
 

 

 

 

Зустріч старшокласників з інспектором поліції

 

 

Міський семінар з історії

 

 

Ексурсія до Музею пожежної безпеки

 

 

Вітаємо нового Президента школи - Дар'ю Гузєєву!

3 жовтня у нашому закладі відбулися вибори президента школи. На посаду президента свої кандидатури подавали учні 8-9 класів.

 

До міжнародного Дня Миру учні нашого закладу провели флеш-моб «Ми за МИР»

 

 

 

Свято олімпійського тижня

З 18.09.2017-22.09.2017 у закладі пройшов Олімпійський тижневик, у рамках якого відбулось ряд заходів. Весело та цікаво відбулось свято відкриття тижневика, під назвою: «Швидше, Вище, Сильніше». На свято був запрошений гість - учасник ХХІХ Олімпійських ігор, майстер спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики, Ковенко Андрій Віталійович

Відбулись показові виступи учнів закладу з різних видів спорту.

 

Дві команди 7-х класів «Спарта» та «Форсаж» прийняли участь у спортивних естафетах. Команда переможець мала честь запалити олімпійський вогонь.

Після заходу учні 9-А та 10-А класів мали зустріч із запрошеним гостей, де дізнались цікаві подробиці підготовки спортсмена до участі в Олімпійських іграх та отримали подарунки.

 

У рамках тижневика відбулось свято «Мама та я - спортивна сім'я», на якому пройшли веселі змагання між учнями 1-х класів.

Було проведено естафети між учнями 3-Б та 3-Г класів.

 

 

 

У нашому закладі проходить передвиборча кампанія на пост президента школи.

Найактивніші учні 8-9 класів подали свої кандидатури та передвиборчі програми до участі. З метою вдосконалення знань учнів у проведенні виборів та подальшої діяльності на посту президента та у міністерствах.

18.09 та 19.09 відбулась дводенна зустріч з тренерами-фасилітаторами у рамках проекту Демократична школа.