Бюджет шкільних ініціатив

2022-2023 навчальний рік

Курси Google education успішно пройшли 83 педагоги. За результатами, комунальний заклад "Вінницький ліцей №33 " отримав статус та сертифікат досягнень "Заклад освіти - учасник програми Google for Education".

Вітаємо переможця шкільного етапу конкурсу! Проект "Інтерактивний тир "Захист Вітчизни". Автори Вінниченко Костянтин 11А, Дручинська Юлія 10А.

Результати голосування у І етапі конкурсу:

1. "Екологічна варта" - створення лабораторії для вивчення навколишнього середовища та його забруднення. Автор Гончарук Максим 7А. - 38 голосів.

2. Відеостудія "Об'єктив" - можливість знімати відеоролики на різну тематику для шкільного ТБ, створення творчого середовища. Автор Сполітак Ангеліна 9Б. - 28 голосів.

3. Шаховий клуб - розвиток логічного мислення, організація дозвілля школярів. Автор Мєдведєва Аріна 10А. - 29 голосів.

4. Інтерактивний тир "Захист Вітчизни" - формування навичок прицільної стрільби з автомата за програмою предмету "Захист вітчизни". Автори Вінниченко Костянтин 11А, Дручинська Юлія 10А. - 104 голоси.

5. Мультиплікаційна студія "TANDEM" - створення мультфільмів, організація дозвілля дітей. Автор Андрейчук Вікторія 10А. - 37 голосів.

Більше фото...

Мета Конкурсу: налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською громадськістю, створення умов для участі дітей та учнівської молоді у розвитку територіальної громади, а також забезпечення відкритості та прозорості діяльності Вінницької міської ради та її виконавчих органів.
У Конкурсі беруть участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап - шкільний

ІІ етап - міський

Тематика проектів Конкурсу:
- інфраструктурні (забезпечення універсального та розумного дизайну
приміщень закладів освіти та пришкільних територій, благоустрій зон
відпочинку для дітей та підлітків у мікрорайонах міста);
- культурно-мистецькі (організація заходів культурно-мистецького
спрямування);
- оздоровчо-спортивні (організація естафет, марафонів, змагань, інших
заходів оздоровчо-спортивного спрямування);
- просвітницькі (організація інтелектуальних турнірів, семінарів, форумів,
інших заходів науково-просвітницького спрямування);
- соціальні (організація заходів, спрямованих на покращення процесу
соціалізації та підтримку незахищених верств населення).

Проекти повинні відповідати наступним вимогам:
- проект не повинен суперечити чинному законодавству України;
- проект не повинен містити ненормативну лексику, наклепи, заклики до
насильства, зміни конституційного ладу країни тощо;
- проект повинен відповідати меті та тематиці Конкурсу;
- проект повинен бути реалізований до кінця бюджетного року.

Рішення виконавчого комітету міської ради від 30.01.2020 р. № 209 "Про Бюджет шкільних проектів"

Рішення Ради закладу (протокол № від 17.02.2020 року):

1. початок конкурсу - 17 лютого 2020 року
  2. термін проведення інформаційної кампанії - 24-27 лютого 2020 року
  3. дата голосування - 28 лютого 2020 року
  4. склад лічильної комісії:Штельмах Яна 10-А, Барабаш Денис 10-А, Медведєва Аріна 10-А, Гусєва Валерія 9-Б, Шелепало Ірина 9-Б, Лупол Антон 9-Б, Панченко Євгеній 9-Б.