Дистанційне навчання

Завдання І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 5 жовтня 2017 року. Результати відсилати на ki220@ukr.net

Практична робота з інформатики "Автоматизоване створення веб-сайту" 22 березня 2017 року

Відеоурок

Файли-заготовки

Підручник (сторінка 258)

Контрольна робота з інформатики "Бази даних" для 11 класів 10 березня 2017 року

Завдання

Навчальний сайт з математики "Інтеграл"  Тетяни Нагорної

Математика - це просто!!!

"Інтеграл"- цей сайт створено з метою дистанційного навчання та спілкування з учнями та батьками. Тут ви зможете опрацювати уроки, навчитися розв'язувати математичні задачі, освоїти різні методи розв'язання, закріпити пройдений матеріал, а також отримати консультацію.

У розділі «Уроки» ви знайдете найрізноманітніші уроки з алгебри, геометрії, логіки та математики, презентації до уроків дають можливість наглядно показати властивості графіків функцій, різних геометричних фігур тощо.

В розділі «Презентації» зібрані не тільки мої, а також вдалі напрацювання різних вчителів перекладені мною на українську мову та оптимізовані до сучасної шкільної програми.

Розділ «Тести» дає можливість виконати тестові завдання чим перевірити рівень своїх знань з певного розділу шкільного курсу математики і отримати оцінку.

Познайомитися з біографіями і найбільш яскравими моментами життя вчених-математиків Ви зможете в розділі «Математики».

Батькам пропонується розділ «Спілкування», тут Ви знайдете різноманітні статті з питань виховання дитини, як гармонійно розвиненої особистості.

Розділ «ЗНО» призначений для тих, хто самотужки готується до ЗНО і хоче перевірити рівень своїх знань з математики.

Приємного та плідного проведення часу!

www.integral.inf.ua