2024-06-14 12:52:12 м. Вінниця
ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА НАЙКРАЩОМУ ПОМІЧНИКУ ВЧИТЕЛЯ
Спасибі Вам, дорога Гаврилюк Альона Володимирівна, спасибі за знання, за добрі поради, за вірні відповіді на всі мої запитання, за розуміння і теплоту душі, за щирість і чесність. Завдяки Вам я вірю в себе і невтомно прагну до мрії, я долаю перепони на шляху до освіченості і знаю, що мене чекає успіх. Спасибі Вам, бажаю Вам найбільших можливостей і удач у житті, здоров’я, особистого блага, щастя і невпинного розвитку в своїй справі, сімейного взаєморозуміння та добробуту й надалі... 14.06.2024р.
---
2024-05-28 11:40:12 igorich0768@gmail.com
Пропозиція
Доброго дня, чи планує школа замінити платформу електронного щоденник на іншу, тому як існуюча просто катастрофа, ніколи корректно не працює, висить, хвилинами не можливо увійти і т.д...
---
2024-01-27 22:07:02 lozserg1@gmail.com
Пропозиція
Вітаю, моя рідна школа! Пропоную на сайті школи зробити розділ історії, адже нашим випускникам є про що розповісти та чим поділитись! Гадаю, цю пропозицію підтримають усі випускники. Випускник 85 року Сергій Лозинський.
---
2024-01-27 22:05:46 lozserg1@gmail.com
Пропозиція щодо сайту
Вітаю, моя рідна школа! Пропоную на сайті школи зробити розділ історії, адже нашим випускникам є про що розповісти та чим поділитись! Гадаю, цю пропозицію підтримають усі випускники. Випускник 85 року Сергій Лозинський.
---
2022-09-19 12:38:22 klotsam2001@gmail.com
Проходження виробничої практики
Доброго дня, я студентка ВДПУ ім. М. Коцюбинського (спеціальність "014.05. Середня освіта. Біологія та здоров'я людини"), хочу пройти у вашому навчальному закладі виробничу практику з 03.10.22 по 30.10.22. Скажіть будь ласка, коли можливо зустрітися з директором для підписання договору? Контактний телефон +380933695497
---
2021-05-14 13:54:52 selebrien@gmail.com
Стосовно безладу на шкільному стадіоні, футбольних дудок та барабанів
Шановна адміністрація школи № 33! Звертаюсь до вас від імені мешканців нашого мікрорайону з метою нагадати, що навколо школи впритул розташовані житлові будинки та дитячий садочок. Минулого року нас всіх «ощасливили» новим чудовим стадіоном, і тепер у теплу пору року під вікнами щодня відбувається ніби чемпіонат світу з футболу з криками дикунського натовпу учнів вашої школи під завивання дудок і гуркіт барабанів. Враховуючи, що багато людей вже рік перебувають на дистанційній роботі та навчанні, безперервний галас під вікнами унеможливлює не те що плідний робочий процес, а й саме перебування вдома. Також не слід забувати про людей похилого віку та маленьких дітей, які потребують тиші. Ми всі потребуємо тиші у своїх домівках, але футбольні дудки і барабани на вашому стадіоні позбавляють нас нормальних умов для життя. Порушуються Закон "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (ст.24), а також норми допустимої гучності (наказ МОЗ від 22.02.2019 № 463). Для довідки – футбольні африканські дудки (вувузели) офіційно заборонені УЄФА для використання під час матчів, оскільки видають звук у 130 дБ, що удвічі перевищує допустиму норму і призводить до часткової втрати слуху. Закликаю вас провести серед учнів вашої школи роз’яснювальну роботу стосовно неприпустимості використання дудок і барабанів, а також покласти на вчителів фізичного виховання обов’язок контролювати дотримання учнями норм не лише санітарних, але й цивілізованої людської поведінки. Сподіваюсь на ваше розуміння, адже якщо ви і надалі будете ігнорувати описану проблему, ми будемо вимушені звертатись до інших інстанцій аж до суду, тому що так далі жити неможливо. З повагою, Ольга Цимбал
---
2021-03-06 11:40:21 Дмитрий
Обеспечим Ваш бизнес клиентами, с привязкой к результату!
Отправим Ваше коммерческое предложение по контакт-формам более 2 млн сайтов. Целевая аудитория: Предприниматели, владельцы сайтов, поэтому средняя платежеспособность ЦА высокая. Свяжитесь с нами в течение суток и в качестве бонуса составление текста для рассылки будет бесплатным. Все подробности также отправим в ответном сообщении. Наш E-mail: arsatithos1987@mail.ru ВАЖНО: Пожалуйста, в сообщении указывайте Ваш контактный ватсап либо телеграм, для удобной и более оперативной связи. Названивать или использовать Ваши контакты для какой-либо другой цели, кроме оперативной связи мы не будем. P.S. Извините за беспокойство, если мы с Вами уже сотрудничаем. С Уважением, руководитель команды Formarketing.
---
2018-06-15 16:46:25 vi220276snm@gmail.com
Подяка
Щиро дякую Бойко Наталії Вікторівні, за те що колись стала для мене взірцем вчителя, який має та повинин бути. Викладач від Бога, добра, лагідна людина, тонкий психолог. Відноситься до кожної дитини з добротою та материнським теплом. Дякую за мою дитину, якій ви дали достойні знання. Не мені, ні моїй донечці ніколи не буде соромно за те, що Ви були нашим вчителем з співучої, української мови.

Тема повідомлення


Зворотня адреса


Текст повідомлення


Перевірочний код. Введіть цифри на малюнку