Виховна робота 2016 - 2017

18 травня 2017 року в нашому закладі був проведений флешмоб до Всеукраїнського Дня вишиванки. У заході брали участь учні 5-10 класів.

20 та 23 березня 2017 року представниками Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для учнів 8, 9 класів нашого закладу  були проведені бесіди на теми: "Насильство", "Дискримінація".

"Перлини року 2017"
13 березня 2017 року в актовій залі КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №4 ВМР" відбувся фестиваль української народної пісні в рамках міського фестивалю художньої сакмодіяльної творчості "Перлини 2017".

15 березня 2017 року у Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва відбувся міський фестиваль-конкурс вокально-хореографічного мистецтва «Діти України», в рамках міського фестивалю художньої самодіяльної творчості «Перлини року - 2017»

"Місія в Україну"
  З 14 березня 2017 року з учнями 10-А класу проводяться тематичні зустрічі з представниками благодійної організації "Місія в Україну". Тематика зустрічей актуальна для сучасної молоді: "Дошлюбні відносини", "Хвороби, які передаються статевим шляхом", "Аборт - небезпека для здоров'я", "Розвиток дитини під час вагітності".

Програма "Демократична школа"
Наш заклад бере участь у соціальному проекті "Демократична школа", головною метою якого є виховання і становлення відповідальних та активних громадян, і роль школи в даному процесі важко переоцінити.Побудова демократії в школі - це не лише формування знань учнів про демократичні процеси та інститути, а й створення умов, за яких адміністрація, вчителі, учні та їхні батьки будуть безпосередніми учасниками демократичного процесу.
Тому, представники нашої школи: заступник директора з виховної роботи Л. Пясецька, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Ж. Гандурська, представник батьківського комітету 6-Б класу Н. Панченко та представник громадської організації "Освітній простір Г.О." О. Гашина, з 20.02.-23.02.2017 року у м. Києві взяли участь у тренінгу даного проекту, з метою перейняття досвіду для впровадження демократичних засад у нашому закладі.
Даний проект розрахований на 1,5 роки співпраці з тренерами. Тому, з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей.

Обласний фестиваль-конкурс театральних колективів "Театральний калейдоскоп"

Наш заклад тісно співпрацює з волонтерськими організаціями "Мольфар", "БФ Волонтер - 1" та постійно проводить благодійні акції для наших бійців та жителів тимчасово окупованих територій.
В зв'язку з цим, на прикінці січня -  на початку лютого в школі проходила акція "Допоможемо дитячому будинку", який знаходиться в смт. Новгороцьке Донецької області. Ми, усією великою шкільною родиною, збирали: канцтовари, дитячі іграшки, одяг та смаколики.

2 лютого 2017 року Вінницька обласна наукова бібліотека ім.Тімірязєва святкувала свій день народження-110 років. В цей день в бібліотеці було проведено ряд цікавих екскурсій, семінарів та презентацій.Учасниками цих святкувань стали учні 8-А класу, які відвідали відділ рідкісних книг.Наприкінці зустрічі восьмикласники привітали працівників бібліотеки зі святом і зробили дарунок-ляльку "Берегиню бібліотеки".

Зустріч з письменником

24.01.2017 року до учнів 3 та 4 класів нашої школи завітав у гості дитячий письменник Сашко Дерманський, який поділився своїми новими творчими задумами, наробками. Познайомив малюків зі своїми новими книжками, що вийшли в видавництві "Теза".

Екскурсія до бібліотеки

25 січня 2017 року учні 6б класу разом з класним керівником відвідали наукову обласну бібліотеку імені К.Тімірязєва, відділ рідкісних та цінних книг.Учні побачили старовинні книжки 17-19 століття, книги з особистої бібліотеки Софії Потоцької, підручники з математики 18 століття та інші цінні книги. А також побачили сучасні подарункові книги, книги вагою 8 кг., книги мініатюрні з ногіток та багато іншого.

Виставка "Зимова феєрія"

16 грудня у холі нашої школи пройшла виставка ручних робіт - "Зимова фієрія"

6 грудня 2016 року в міській центральній дитячій бібліотеці відбулась зустріч учнів 8-А класу нашого закладу з дитячою письменницею Мариною Павленко, твір якої "Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських" увійшов до шкільної програми з української літератури

Школа без кордонів

З 28 листопада 2016 року в закладі проходить акція "Допоможемо воїнам АТО", метою якої є плетіння маскувальної сітки. Школярі 1-11 класів принесли білу тканину, а учні 5-9 класів разом з учителем обслуговуючої праці Герасимчук Надією Вікторівною виготовляють маскувальну сітку.