Конкурси

 2023-2024 навчальний рік 


 

 

 


 

  

 

 

 

 

2021-2022 навчальний рік 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  

 Х Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2019"

 Вчителі кафедри іноземних мов: Сидоренко Наталія Анатолівна, Скиба Віта Анатоліївна, Крикун Анастасія Сергіївна розробили методичний посібник на тему: "ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА ДІТЕЙ З ДЦП НА УРОКАХ ІНОЗЕМНИХ МОВ", який був представлений на Десятій Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2019" і тримав золоту медаль у номінації "Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні".

 

 

 

 Пітчинг проектів Активних громадян

"Ярмарок фахових сподівань 2018"

 

 

Вітаємо переможців міського конкурсу "Спілкуємось англійською" (ІІІ місце) у 2017-2018 навчальному році!
Другий рік поспіль наші учні демонструють високий рівень знань з іноземної мови.
Байда Анастасія - 3-Б клас
Вегера Ангеліна - 5-А клас

Бойчук Андрій - 4-Б клас
Бажаємо подальших перемого та успіхів.  

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ КОНКУРСІВ

                                      2016-2017 н.р.

 

Учитель української мови та літератури Когут Лариса Миколаївна та її учениця, Калюжна Дар'я, (8-Б) - переможець (І місце) ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

Учитель початкових класів Гречухіна Ірина Олексіївна та її учениця, Бойко Тетяна, (2-В) - переможець міського конкурсу "Майстер Краснопису"

Учитель української мови та літератури Дирдира Галина Мойсеївна та її учениця, Паламарчук Ганна, (11-А) - переможець (І місце) обласного етапу конкурсу "Зіркова мрія" (читці)

 

 Учитель української мови та літератури Бойко Наталія Вікторівна та її учениця, Радченко Юлія, (11-А) - призер (ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Грушко Марина Андріївна, педагог-організатор, керівник вокального ансамблю та її учениця, Каліцінська Вікторія, (9-А) - призер (ІІ місце) у номінації "Естрадний спів" Восьмого регіонального конкурсу вокальної та інструментально-виконавської майстерності "Струни Поділля"

Форостяна Оксана Олександрівна, вчитель початкових класів та її учень, Лящук Артем, (2-Г) - лауреат міського конкурсу "Майстер Краснопису"

Дзюба Лариса Володимирівна та її учень, Лавренюк Дмитро, (3-А) - лауреат міського конкурсу "Майстер Краснопису"

 Переможець міського конкурсу "Надія року 2017" у номінації "Керівник гуртка", педагог-організатор та керівник шкільного вокального ансамблю "Тонік" - Грушко Марина Андріївна 

Вовчук Максим

(7-А клас) 

І місце   
 у ІІ етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

 Гопта Володимир

(5-А клас)

 ІІІ місце     
 у Всеукраїнському конкурсі англійської мови "Гринвіч"

 Вурсіченко Ангеліна

(6-А клас)

 ІІІ місце
 у ІІ етапі обласного конкурсу "Spelling Bee"

 Філатова Юліана

(11-А клас)

 І місце
 у міському конкурсі поетів-початківців "Зелене гроно"

 Бадя Яна

(11-А клас)

 ІІІ місце
 у міському конкурсі поетів-початківців "Зелене гроно"

 Бубела Дар'я

(5-А клас)

 ІІІ місце
 у міському конкурсі поетів-початківців "Зелене гроно"


 

 

 

 

Всеукраїнський конкурс "Samsung назустріч знанням" 

Вітаємо команду ЗШ №33 з почесним першим місцем у фіналі

23 грудня 2014 року у Міністерстві освіти і науки за участю Міністра Сергія Квіта відбулася прес-конференція, присвячена нагородженню переможців освітнього проекту «Samsung назустріч знанням». У заході взяли участь президент компанії SamsungElectronics Україна Джей Сул Ю, керівник відділу бренд-маркетингу і PR компанії Людмила Притула, представники загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час прес-конференції Міністр освіти і науки Сергій Квіт наголосив на важливості проекту, що вже декілька років поспіль проводить компанія SamsungElectronics Україна та подякував за підтримку українських шкіл, за участь у розвитку української освіти і технологічного оснащення українських шкіл, особливо сьогодні, коли в Україні йде війна та існують матеріально-технічні проблеми. «Це важливо не тільки з точки зору підвищення рівня матеріально-технічного стану наших шкіл, але для учасників, їхнього залучення у глобальні проекти», - наголосив Сергій Квіт.

Міністр освіти і науки повідомив, що в цьому році 1543 команди школярів зі всієї країни взяли участь у конкурсі написання есе, а переможцями стали 6 із них. Сергій Квіт зазначив, що за роки існування проекту вже 43 українські школи отримали «смарт-класи» від компанії Samsung та привітав школярів із перемогою.

Президент компанії SamsungElectronics Україна Джей Сул Ю наголосив, що філософія компанії побудована на ключових принципах, серед яких прагнення надихати світ та створювати краще майбутнє завдяки інноваціям та технологіям. З цією метою компанія застосовує наявні засоби, що є у її розпорядженні, для вирішення проблем світового масштабу, зосереджується на вирішені ключових соціальних проблем в таких сферах, як освіта та охорона здоров'я. «Компанія із задоволенням та гордістю робить свій внесок у розвиток українського суспільства, зокрема, розвиток освіти. У сфері освіти компанія допомагає дітям у навчанні шляхом використання технологій, і в цьому році за результатами проекту в шести школах будуть установлені нові «смарт-класи» зі спеціалізованим програмним забезпеченням», - зазначив президент компанії SamsungElectronics Україна.

Підсумки проекту «Samsung назустріч знанням» оголошено 18 грудня 2014 року. За результатами публічного голосування в Інтернет, перемогли 5 команд, чиї відеопрезентації набрали найбільше голосів. Ще одного переможця обрав президент Samsung Electronics Україна. Так, серед переможців конкурсу - команди загальноосвітньої школи №33 міста Вінниця (лідер - Заєць Л.); спеціалізованої школи № 5 міста Тернопіль (лідер - Жук Т.); загальноосвітньої школи №23 міста Мелітополь (лідер - Кідалова Н.); гімназії імені В.М. Гнатюка міста Бучач (лідер - Панькевич Р.); ліцею «Політ» міста Кременчук (лідер - Ліцман Шаповал О.); загальноосвітньої школи № 27 міста Суми (лідер - Ліцман А.).

Усі 6 команд отримають для своїх шкіл «смарт-класи» Samsung. Унікальне обладнання, що входить до складу «смарт-класу» - інтерактивна дошка, планшети, монітор, багатофункціональний пристрій - дозволять значно підвищити рівень взаємодії між вчителями та учнями під час навчального процесу. Компанія обіцяє оснастити школи-переможниці сучасним обладнанням вже на початку 2015 року.

 

Нагадаємо, що освітній конкурс «Samsung назустріч знанням» проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл I-III ступенів і є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей».

Конкурс складався з двох етапів. За підсумками першого етапу (1 - 30 листопада), під час якого розглядалися есе команд, що подали заявку на участь у проекті, експертне журі відібрало 15 напівфіналістів. На другому етапі (3-12 грудня), команди представляли відеопрезентації, що розкривають їхнє бачення теми конкурсу «Школа майбутнього»

 

 
 
 
 
 

 

  Міський конкурс "Стартінейджер"

Вітаємо команду ЗШ №33 "Максимум"

з почесним третім місцем у фіналі

Команди змагались у 3-ьох конкурсах. У першому - візитці - вони танювально представляли себе. Під час другого - імпровізаційного - повинні були зобразити мовою танцю і пантоміми техніку різних видів, в тому числі і придумати свою власну. Особливу увагу заслуговував останній конкурс - танцювальний кліп, де командам під час виступу необхідно було використати елементи національної символіки. Тут були і вишиванки, і фабрика «Рошен», і синьо-жовтий стяг, і... школярі не оминули тему війни. На сцені згадали і хлопців, що воюють за рідну землю, і окупований Донбас. Конкурс яскраво показав, що молодь усвідомлює усю серйозність подій, які відбуваються в країні і переживає їх навіть сильніше, ніж доросліше покоління.За результатами двох конкурсних днів у вирішальному змаганні візьме участь 5 навчальних закладів під номерами 1, 6, 26, 33 та 35. У фіналі конкурсу на призи міського голови команди змагатимуться з передноворічним настроєм - 17 грудня. Організатори дякують за підтримку та співпрацю адміністраціям усіх шкіл-учасниць, вчителям, батькам та тренерам команд, які не забувають, що дитина повинна розвиватись різносторонньо. А коли підтримуєш молодь у її захопленнях - результат зростає в рази!  

Візитка

Новорічна казка