Вересень 2016

Участь у конкурсі проектів 2016 "Створення кімнати психологічного розвантаження для дітей з особливими потребами"

Найщиріші вітання Вам вельмишановні учителі, діти, шановні батьки, бабусі та дідусі.

День знань - день особливий, яскравий.
Адже попереду - навчальний рік.
Можливо, вдасться він жарким,
Але лише наполегливих слава чекає!
Бажаємо мужності, терпіння,
Відкриттів дивних і перемог.
І нехай прекрасні миті
На багато років залишать слід!

3 вересня Вінниця святкувала День народження.

Традиційно центр міста перетворився на локації із різними фестивалями, майстер-класами, концертами та виставками.
Саме в одній із таких виставок прийняли участь і наші школярі.

Наші небайдужі діти долучилися до акції
"Благодійність замість квітів" для онкохворих дітей.

Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій - дистанційне змагання з трирічною історією, яке щороку поєднує сотні учнів шкіл України довкола вирішення цікавих нестандартних завдань підвищеної складності.

З цього року змагання проводиться у двох номінаціях: «інформаційні системи та бази даних» та «веб-технології». У кожній з номінацій Інтернет-олімпіада проводиться у кілька етапів. Останній етап може проводитися як очно, так і заочно, проте всі інші етапи проводяться виключно заочно за допомогою мережі Інтернет та сервісу itolymp .

Відповідно річного плану школи, на виконання листа № 310 Вінницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, щодо виконання листа Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 01.08.2016року №563 «Про організацію та проведення Дня фізичної культури та спорту, Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2016 році», з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді у закладі у період з 12 по 16 вересня 2016 року проведений Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень відповідно до положень. Заступник Директора з ВР Форостяна О.О., спільно з м/о вчителів фізкультури розробили і затвердили план заходів Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Відзначення Дня фізичної культури та спорту, Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня розпочалося урочистим відкриттям, учителі фізичної культури запросити до участі у заходах спортсменів, що представляли різні види спорту, театралізована постановка додала урочистості заходу.

Протягом тижня відбулися різноманітні спортивно - розважальні, інформаційно - агітаційні заходи, а саме:

Єдина виховна година «Олімпійський рух - вчора, сьогодні, завжди», для учнів 1-11 класів, метою стало ознайомлення учнів з Олімпійським рухом , розвитком якостей, яких набувають у змаганнях.

Спортивно - розважальне свято «Тато, мама і я - спортивна сім‘я » для учнів 1 класів, дало змогу у веселій, дружній атмосфері, познайомитися з сімейними традиціями, що сприяють формуванню здорового способу життя у родині. Переможцями стала родина Фащіліних, 1-А класу.

«Веселі старти», проведені для учнів 5 класів, дали змогу приділити особливу увагу дітям з вадами роботи рухового апарату. Вони із завзяттям приймали участь у посильних змаганнях.

«Старти надій» та змагання «Олімпійське лелеченя» для учнів 6,7 класів надали можливість віднайти учнів з психомоторною обдарованістю і зібрати команду, для участі у подальших міських спортивних змаганнях.

Конкурс стіннівок «Майбутні олімпійці» - ознайомив школярів з досягненнями однокласників в різних видах спорту. Перемогу здобула стіннівка «Майбутні олімпійці» 11-Б класу.

Кульмінацією став - «День здоров‘я». Протягом кількох годин учні 1-11 класів змагалися у різноманітних конкурсах, ставили рекорди, знайомилися з Олімпійськими видами спорту.

Класні керівники 1-11 класів забезпечили активну участь класних колективів у запланованих заходах, з дотриманням правил безпеки життєдіяльності під час проведення спортивних масових заходів.

Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять в школу. Там, де засади суспільства міцні, цей безцінний дар може ніким особливо і не помічатися. Проте для дуже багатьох людей в сучасному світі це не більше, ніж казкова мрія. Вони живуть в атмосфері нестабільності і страху. Саме для них в основному і існує цей день - Міжнародний день миру (англ. International Day of Peace), який був заснований в 1981 році Організацією Об'єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру.