МО вчителів іноземної мови

22 березня 2019 року, Крикун Анстасія Сергіївна - учитель англійської та німецької мов, провела відкритий урок з англійської мови в 7-А класі на тему: "Vinnytsia,the pearl of Podillya" для студентів 2-го курсу інституту іноземних мов Вінницького Державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського.

4 березня 2018 року в рамках міського конкурсу "Надія - 2018" учитель закладу Крикун Анастасія Сергіївна провела відкритий урок на тему "Mass Media".
члени фахового журі відзначили професійний рівень та грунтовні знання педагога з предмета.

З 13.02.2017 по 17.02.2017 у нашому закладі проходив тиждень англійської мови.В ході проведення цього тижня учні поринули у світ традицій англомовних країн.

Під час змагань "Quest" та "Kahoot" учні демонстрували свої знання з англійської мови.

Був проведений конкурс стінгазент та найкращих "валентинок" до дня закоханих.

До закриття тижня англійської мови відбувся флешмоб та конкурс на найкращий костюм у стилі кольорів прапору Великобританії.

Виконання проектів за допомогою ІКТ на уроках англійської мови

Вчитель Фащіліна Валерія Борисівна