МО вчителів іноземної мови

2023-2024 навчальний рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2022-2023 навчальний рік 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2021-2022 навчальний рік
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2020-2021 навчальний рік

 

 

 

 

У стінах КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №33 ВМР» 16.12.20 було проведено онлайн відкритий урок з англійської мови та тему:"Home Sweet Home" у 9-А класі, вчителем іноземних мов Крикливою Оленою Володимирівною. Під час уроку було використано наступні методи та прийоми: бесіда, розповідь, лексико-граматичні вправи, читання та переклад текстів, самостійна робота, гра Kahoot, аудіювання. Використовувалися такі матеріали як аудіо-запис пісні " Country Roads", картинки з новими лексичними одиницями, відео"British Houses", презентація, Google Form, конференція "Google Meet". На кінець уроку учні вміли висловлювати власне ставлення щодо прочитаного, вживати НЛО у власних реченнях, розрізняти різні граматичні структури, вести обговорення після перегляду відео, відповідати на запитання та порівнювати різні типи будинків, виконувати тест на сайті Kahoot та працювати з Google Form, проявляти інтерес до самостійної пізнавальної активності з метою необхідної інформації у рамках вивченої теми, цікавляться мовою, яка вивчається. Навіть не залежно від того, що діти знаходилися на відстані один від одного, працювали всі дружно та згуртовано. Детальніше >>>

 

 Christmas. Різдво

18 грудня 2020 року відбулася зустріч, присвячена святкуванню великого свята Різдва Христового. Це був справжній міжкультурний обмін звичаями та традиціями святкування Різдва в Україні, Польщі та Англії.
Під керівництвом вчителів польської мови - пані Людмили Миколаївни, пані Лідії та вчителів англійської мови - Богач Світлани Михайлівни і П'ятак Алли Володимирівни, учні школи №33 та діти, які вивчають польську мову виступили із розповідями про свято, піснями, віршами і побажаннями.

Атмосфера зустрічі була по-справжньому святкова, дружня, творча та по-домашньому затишна.

Надзвичайно цікавим було виконання Різдвяних пісен. Пісня "Holly night, silent night" прозвучала трьома мовами:
Cicha noc, święta noc
Pokój niesie ludziom wszem,
A u żłóbka Matka święta
Czuwa sama, uśmiechnięta,
Nad Dzieciątka snem,
Nad Dzieciątka snem.


Silent night! Holy night!
All is calm, all is bright
round yon virgin mother and child,
Holy infant so tender and mild,
sleep in Heavenly peace!
sleep in Heavenly peace!

Тиха ніч, свята ніч!
Ой, зітри сльози з віч,
Бо Син Божий йде до нас,
Цілий світ любов'ю спас,
Вітай нам, святе Дитя!
Був проведений майстер-клас із ліплення вареників, де всі могли взяти активну участь і в приготуванні, і в куштуванні.

 

Дівчатка провели англійською мовою цікаву вікторину, з використанням презентації та ілюстрацій. Наприкінці свята кожен з учасників зміг витягнути власне побажання-передбачення на наступний рік.

Діти побажали один одному польською та англійською мовами веселого Нового року та Різдва Христового!!! Happy New Year and Merry Christmas!!! 


 

 

 Змінотворці тепер серед нас!


Продовж 6 тижнів у рамках міжнародного проєкту Climate Action 2020 вчителі англійської мови Горєлова Ольга Миколаївна, Дудник Марія Валеріївна та учні нашого закладу вивчали причини й наслідки змін клімату та провели різноманітні заходи, щоб допомогти розв'язати екологічні проблеми.
Активні змінотворці нашої школи прийняли участь:

  • в глобальному висаджуванні дерев;

  •  мали можливість написати меседжі, які будуть відіслані на Марс завдяки співпраці з NASA
  •  стали учасниками вебінару, де мали змогу бути в одній «кімнаті» з Джейн Гудолл і президентом Сантосом, їх надихали Ванесса Накате та принцеса Есмеральда. Вони слухати активістів, міністрів та президентів;
 
 

  • провели цікаве і насичене онлайн-спілкування із учнями школи Індії, під час якого обмінювались ідеями з приводу вирішення екологічних проблем, пов'язаних з кліматичними змінами, та взяли участь у грі на онлайн платформі Quizizz .

Учасники проєкту Climate Action стали частиною глобальної спільноти та отримали сертифікати.


Big thanks to our dear students for being so active!

Відео >>>

 

 Хеловін

Напередодні свята Хеловін 30.10.20 у КЗ « ЗОШ l-lll ступенів №33 ВМР» було проведено онлайн позакласний захід з англійської мови та тему:" Halloween Traditions" за участю 9А та 5Г класів під керівництвом вчителя іноземних мов Крикливої Олени Володимирівни.

Енергійні ведучі 9А класу Влад Марущак та Ангеліна Руда запалювали публіку та розучували римівку "Trick or Treat" з усіма присутніми. Захід проводився для того, щоб сформувати уявлення дітей про саме свято Хеловін. Ведучі розповідали про істрію створення свята та вели синхронний діалог.

На святі учні дізналися про культуру та звичаї англомовних країн. Учні 5Г класу Анастасія Кононюк та Карім Фірунділі підготували інценізовані номери. Діти мали змогу проявити свій творчий потенціал та фантазію. Багато хто з них спробував себе в якості акторів.

Також, на заході проводився конкурс найкращого малюнку, де учні 5Г класу показали своє бачення свята.

Протягом усього свята діти були активними та креативними. За допомогою цікавих онлайн вправ діти виконували різноманітні тестові завдання під запальну музику.

А завершила свято Анна Фащіліна своїм неймовірним танцем "A SOUL DANCE OF ANGEL". Навіть не залежно від того, що діти знаходилися на відстані один від одного, працювали всі дружно та згуртовано.

 

 

 

 

22 березня 2019 року, Крикун Анстасія Сергіївна - учитель англійської та німецької мов, провела відкритий урок з англійської мови в 7-А класі на тему: "Vinnytsia,the pearl of Podillya" для студентів 2-го курсу інституту іноземних мов Вінницького Державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського.  

 

 

4 березня 2018 року в рамках міського конкурсу "Надія - 2018" учитель закладу Крикун Анастасія Сергіївна провела відкритий урок на тему "Mass Media".
члени фахового журі відзначили професійний рівень та грунтовні знання педагога з предмета.

 

 

 З 13.02.2017 по 17.02.2017 у нашому закладі проходив тиждень англійської мови.В ході проведення цього тижня учні поринули у світ традицій англомовних країн.

Під час змагань "Quest" та "Kahoot" учні демонстрували свої знання з англійської мови.

Був проведений конкурс стінгазент та найкращих "валентинок" до дня закоханих.

 

До закриття тижня англійської мови відбувся флешмоб та конкурс на найкращий костюм у стилі кольорів прапору Великобританії.

 

 

 

 

 

 

 

 


Виконання проектів за допомогою ІКТ на уроках англійської мови

Вчитель Фащіліна Валерія Борисівна