Вас вітає шкільна бібліотека закладу

«Загальноосвітіня школа І-ІІІ ступенів №33 ВМР»

Наша адреса: вулиця Василя Порика, 20

Електронна адреса: 33biblio@gmail.com

Блог шкільної бібліотеки: 33biblio.blogspot.com

Шкільна бібліотека - методичний і інформаційний центр в школі, тому основні завдання бібліотеки полягають в: сприянні реалізації державної політики в галузі освіти; розвитку навчально-виховного процесу; вихованні загальної культури; національної свідомості; шанобливого ставлення до книги. В своїй роботі шкільна бібліотека керується Законами України "Про освіту", "Про бібліотеки і бібліотечну справу", Положенням "Про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу" та іншими законами та нормативно-правовими актами.

В нашій бібліотеці можна:

* взяти цікаву книгу;

* розповісти про книгу, яка сподобалась;

* взяти участь у конкурсах та заходах, які проводить бібліотека;

* підготувати доклад, повідомлення;

* познайомитись з новою літературою;

* просто зробити уроки;

* знайти потрібну інформацію в интернете.

Книги - наставники, що навчають нас без різок і палиці, без слів і гніву, без грошей і без форми; коли ні підійдеш до них, вони не сплять..., не бурчать, якщо ти помилився, і не сміються, якщо ти щось не знаєш...

Любов до книг - любов до мудрості. (Річард де Бюрі)

Чекаємо на тебе, шановний читач!

З повагою завідуюча шкільної бібліотеки Лук'янченко Тетяна Юріївна